اسلاید شو

گزارش عملکرد شورای عشایری 9ماهه سال1393  چاپ

تاریخ : 1393,11,08 در ساعت 11:09

تذکر به استانهای زیر   

علی رغم تاکید بر درخواست ارسال اطلاعات و عملکرد آن استان در ارتباط با شورای عشایری استان و شهرستان تا پایان 

 وقت اداری 30/9/93 طی نامه شماره 11682/120مورخ 24/09/1393،متاسفانه از ناحیه آن استان هیچ اقدام یا پاسخی صورت نگرفته است. لذا با توجه به مسبوق به سابقه بودن بعضی از آن استانها در پاسخگویی به استعلامات و درخواست های این دفتر و رفتار و رویه در پیش گرفته شده آنها که از یک طرف نشان از عدم مسئولیت پذیری و بی توجهی و ... و از سوی دیگر به مفهوم زیر سوال بردن ناخواسته یا خواسته مجموعه سازمان چیز دیگری را به ذهن تبادر نمی نماید . بنابر این مواردی این چنینی در پایان سال در ارزیابی عملکرد استان مد نظر و ملاحظه خواهد گردید. 

امید است همانند سایر استانهایی که به امر شورای عشایری استان و شهرستان توجه ویژه ای داشته و به جایگاه آن اهمیت می دهند، آن استان نیز تغییر رویه داده و به موارد درخواستی از ناحیه این دفتر و یا سایر واحدهای تخصصی توجه خاص داشته باشد.  

امروز با توجه به رسالتی که تک تک ما به عهده داریم اعم ستاد و استان (دقت ،سرعت و رعایت قوانین و مقررات و نیز عملگرایی و تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی در حداقل زمان ممکن و تمکین از مقررات و قوانین ) و فراهم بودن بستر خدمت رسانی به جامعه عشایر، ایجاب می نماید و شایسته است بهتر از گذشته به جامعه محروم کشور (عشایر) خدمت کنیم .    

 

چشم به راه حرکت رو به جلو ، پویا ،مدابرانه و حساب شده و نیز همکاری مجدانه و صمیمانه همه همکاران ستادی و استانی هستیم . به امید بهبود وضعیت معیشتی و کسترش عدالت اجتماعی بین احاد جامعه عشایری و و برخورداری آنان از همه مواهب الهی موجود کشور همانند دو قشر شهری و روستایی . انشاء الله 

 

استانهای فاقد ارسال پاسخ مکاتبه مذکور 

 1- استان آذربایجان غربی  

2- استان تهران 

3-استان خوزستان 

4- استان کهگیلویه و بویراحمد 

5-استان گیلان 

6- استان مرکزی 

7-استان هرمزگان 

8-منطقه جیرفت و کهنوج 

9-استان همدان 

10-استان یزد

اگر اعتقاد به خدمت داریم . همین افتخار ما را بس که با عمل ، فکر و اندیشه و انگیزه های الهی و اعتقادی خادم محرومترین قشر کشور هستیم  

 

جوانمردی  

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.