اسلاید شو

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ارسال کتاب تصویب نامه هیات محترم وزیران(آموزشی و فرهنگی عشایر)  چاپ

تاریخ : 1396,03,01 در ساعت 15:19

 

 

 این مجموعه مصوب شامل برنامه   

 الف- برنامه جامع ارتقاء سطح سواد،دانش و مهارت در مناطق عشایری  

ب- طرح ویژه ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به جامعه عشایری  

با محتوای  

پیشگفتار، اسامی کارگروهها ، متن مصوبه هیات محترم وزیران در رابطه با موضوعات فوق طرح های ارتقاء پوشش جمعیت لازم التعلیم ،شتاب بخشی به سواد بزرگسالان،توانمندسازی مستمر عشایر و آموزش بهره برداران ویژه عشایر و نیز متن کامل مصوبه طرح ویژه لرالئه خدمات فرهنگی و مذهبی به جامعه عشایری می باشد .  

از آنجایی که پیگیری ،تهیه و تدوین این مصوبه با تلاش گسترده و کار بین بخشی و مشارکت فعالانه دستگاههای اجرایی در قالب دو کار گروه در بخش برنامه و طرح گفته شده با صرف بیش از 1100 نفر - ساعت انجام یافته امید است با اجرای آن توسط دستگاههای اجرایی و نظارتی شاهد تحولات اساسی و جدی در حوزه فرهنگی و دانش در جامعه عشایری کشور و نیز گسترش و رشد خدمات و فعالیت های فرهنگی و توسعه دانش و ارتقاء سطح آگاهی و مهارت و رشد تولید و توانمند شدن جامعه عشایری و برخورداری عشایر از مواهب اجتماعی ، فرهنگی اقتصادی و .... باشیم . انشاء الله   

این کتاب طی نامه شماره 2365/120مورخ 25/02/1396در 5 جلد به کلیه واحدهای عشایری استان ارسال گردیده است . چناچه بیش از این نیاز باشد آن استان می تواند کتبی درخواست تا امکان تهیه به تعداد مورد نیاز مراتب بررسی گردد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.